/Files/images/unnamed.jpg

В освітньому процесі закладу зміст інваріантної складової Базового компонента дошкільної освіти забезпечується через Освітню програму для дітей ві 2 до 7 років "Дитина" (наук. кер., В.О.Огнев'юк, 2016 рік) та Освітньою програмою розвитку для дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" (за заг.наук.ред. Т.О.Піроженко).


Мета Освітньої програми "Дитина" - реалізація оптимального комплексу розвивальних, виховних, навчальних функцій та змістовних напрямків організації життєдіяльності в межах вікової компетентності дітей від 2 до 7 років із поступовим ускладненням змістовної наповнюваності на кожному віковому етапі, що стосується положень особистісно - зорієнтованого та ціннісного підходів.

Завдання програми розглянуті крізь призму Базового компонента дошкільної освіти. Назви розділів Програми відповідають назвам освітніх ліній інваріантної складової Державного стандарту дошкільної освіти.

Розділи Програми "Дитина" структуровано за віковим принципом:

- перша молодша група (3-й рік життя);

- друга молодша група (4-й рік життя);

- середня група (5-й рік життя);

- старша група (6-й рік життя).

в яких подані вікові особливості психічного розвитку дітей, організація життєдіяльності, зміст педагогічної роботи та освітні завдання.

Фізичне виховання здійснюється за програмою з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку "Казкова фізкультура" (М.М.Єфименко).

А також у роботі закладу педагоги використовують інші парціальні програми: парціальна Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина" (О.Каплуновська), Програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку "Про себе треба знати, про себе треба дбати" (Л.В.Лохвицька) та ін..

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.